Strona Główna
Stróże.com - forum
Forum mieszkańców Stróż i okolicy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Portal kibiców KS Kolejarz
Autor Wiadomość
jeż 

Wysłany: 2008-04-01, 20:15   

Też mi się tak wydaje już gdzieś czytałem to Błuahaha i wiem chyba kto się tak wypina .Jeszcze trochę latek i będziesz czytał ze zrozumieniem nie z definicji!!! Pozdrawiam i kończę z mojej strony bo nie ma sensu !!!!!

marcin2x 

Wysłany: 2008-04-04, 19:41   

Aż taki rozpoznawalny w sieci jestem? :D Fakt nie ma o co sie spierać. PoZdR

erosek 
erosek

Wysłany: 2008-06-09, 08:54   Fuzja i stadion?

:evil: Hej

Czy ktos cos wie o nowym stadionie w Strozach bedzie nie bedzie?

Co z fuzja podobno "mysliciele" Kojelarza i Sandecji zastanawiaja sie nad polaczeniem?

Dziekuje z gory za jakies info.

PS. Osobiscie uwazam ze Stroze powinny wybudowac stadion. Fuzji mowimy nie, ale chcemy aby Sandecja rowniez byla w nowej II lidze.

Pozdrawaim ej

thumb_rogm-11.jpg
redrom
Plik ściągnięto 34737 raz(y) 8,27 KB

kamik

Wysłany: 2008-06-09, 20:50   

Wg mnie nowego stadionu nie będzie. A jak już to za jakieś 10 lat. Obecny stadion ma być modernizowany, ale jak prace będą posuwać się w takim tempie jak do tej pory, to do przyszłego sezonu raczej nie będzie nic gotowe. I pewnie trzeba będzie jeździć na mecze do "sąsiednich" miejscowości :-(
Fuzji również mówię nie. Myślę, że to tylko taka plota. Senator raz do roku zawsze o tym mówi, a nic z tego nie wychodzi, więc sądzę, że można być spokojnym w tej sprawie :-)

Dziecie_stroz 
Bez lania wody!

Wysłany: 2008-06-09, 20:59   

W-g mnie też nie będzie nowego stadionu w najbliższym czasie. To tylko moje spekulacje, ale mam wrażenie że S. Kogut traci poparcie - ostatni skandalik też temu nie pomógł (swoją drogą dużo się słyszało o szybkim wyjaśnieniu sprawy a tymczasem mamy medialną przeczekującą ciszę).

Wracając do tematu: małe poparcie = mniejsze możliwości organizowania $, a to z kolei przekłada się na inwestycję (na którą pieniądze nie były wcześniej zgromadzone z tego co czytałem).

A fuzja? Heh, powiem tak: jakbyście mieli swój prywatny klub piłkarski chętnie oddalibyście go innym?

erosek 
erosek

Wysłany: 2008-06-09, 23:11   Taa

:evil: To widze ze wszyscy zorietowani infa z pierwszej reki nie ma sie trudno mowi i czeka na bieg wydarzen.

Pozdrawaim pieknie dziekuje. Jak cos sie dowiem to napisze.

dyfoozor.gif
Djabolizmo
Plik ściągnięto 34702 raz(y) 37,92 KB

lilka 

Wysłany: 2008-06-24, 15:49   

No to jestesmy w drugiej lidze. Czy taki stadion jak mamy wystarczy? Jednak to już nie lokalne rozgrywki.. a i wyjazdy "nieco" dalsze. Czy nasz klub na to stać? Tak z czystej ciekawości pytam :)

kamik

Wysłany: 2008-06-24, 20:16   

Wydaje mi się, że tak. Jakby nie było stać, to Kolejarz nie pchał by się do II ligi. Stadion w obecnej postaci nie nadaje się do gry w II lidze. Remonty mają ruszyć od lipca, ale co z tego wyjdzie, to zobaczymy... A wyjazdy rzeczywiście teraz są "nieco dalsze" ;) Sie pozmieniało :D

Odpowiedz do tematu